Meble hotelowe PDF Drukuj Email

 

Produkujemy 3 podstawowe systemy mebli hotelowych, Kleopatra, Diana i Tina.


Wyposażamy pokoje hotelowe w wszelkiego rodzaju meble, wykonane zgodnie z zamówieniem i potrzebami naszych klientów.
 
Wykonujemy szafy dwudzielne, bagażniki, wieszaki, szafki nocne, łóżka, tapczany, stoliki, lustra, regały, itp.
 
Opis wykonania mebli hotelowych systemu KLEOPATRA

System mebli hotelowych Kleopatra jest wykonany z płyty melaminowej. Krawędzie blatów ,zwieńczenia szaf wysokich, oraz górne krawędzie paneli są wykonane z litego drewna. Pozostałe widoczne  krawędzie są wykończone ABS 2mm,a niewidoczne 0.5 mm. Blaty toaletek, stolików nocnych, zwieńczenia szaf, stolików okolicznościowych oraz panele są wykonane z płyty o grubości 36 mm pozostałe elementy z płyty o grubości 18mm. Szuflady są wykonane na prowadnicach metalowych, drzwi posiadają zawiasy puszkowe o kącie otwarcia 110 stopni ,na życzenie możemy zastosować inne ,cokoły o wysokości 10 cm. Uchwyty metalowe. Kolorystyka mebli do wyboru..Meble mogą być dostarczane w całości lub w paczkach na życzenie klienta.

Rycina techniczna systemu KLEOPATRA pdf

Opis wykonania mebli hotelowych systemu DIANA


System mebli hotelowych Diana jest wykonany z płyty melaminowej. Wszystkie krawędzie widoczne są wykonane z ABS 2mm,a niewidoczne 0.5mm. Blaty toaletek, stolików nocnych, zwieńczenia szaf, stolików okolicznościowych oraz panele są wykonane z płyty o grubości 28 mm pozostałe elementy z płyty o grubości 18 mm. Szuflady są wykonane na prowadnicach metalowych, drzwi posiadają zawiasy puszkowe o kącie otwarcia 110 stopni, na życzenie możemy zastosować inne ,cokoły o wysokości 10 cm. Uchwyty metalowe. Kolorystyka mebli do wyboru. .Meble mogą być dostarczane w całości lub w paczkach na życzenie klienta.
 
 
 Rycina techniczna systemu DIANA pdf

Opis wykonania mebli hotelowych systemu TINA

System mebli hotelowych Tina jest wykonany z płyty melaminowej. Wszystkie krawędzie widoczne są wykonane z ABS 2mm,a niewidoczne 0.5mm.  Wszystkie elementy mebli  wykonane z płyty o grubości 18 mm. Szuflady są wykonane na prowadnicach metalowych, drzwi posiadają zawiasy puszkowe o kącie otwarcia 110 stopni, na życzenie możemy zastosować inne, cokoły o wysokości 10 cm. Uchwyty metalowe. Kolorystyka mebli do wyboru. Meble mogą być dostarczane w całości lub w paczkach na życzenie klienta.
 
   hotelowe
 
Rycina techniczna systemu TINA pdf