Meble biurowe PDF Drukuj Email

 

Biurko w dowolnym kształcie plus wymarzony fotel lub krzesło obrotowe to żaden problem, prosimy tylko o kontakt z naszą firmą.

 

System mebli biurowych Perfoline

NOWOŚĆ!
PerfoLine - kolekcja mebli biurowych z blachą perforowaną

Rycina techniczna systemu PERFORLINE pdf
Oferowane przez nas meble wykonujemy na zamówienie co umożliwia ustalenie wymiarów, standardu wykonania, koloru mebli oraz innych szczegółów, które będą satysfakcjonowały klienta.
System mebli biurowych TopLine
Opis wykonania mebli biurowych systemu TOP LINE

System mebli TOP LINE CLASSIC jest wykonany z płyty melaminowej. W tym systemie występują dwa rodzaje nóg w biurkach  płycinowe i metalowe malowane proszkowo wg. RAL. Wszystkie krawędzie zewnętrzne są wykończone obrzeżem PCV o grubości  2 mm zbliżonym do koloru płyty ,pozostałe obrzeżem 0.5 mm. Stelaże płytowe biurek, korpusy szaf i kontenerów, oraz drzwi i półki są wykonane z płyt o gr. ok. 18 mm. Blaty biurek  oraz górne zwieńczenia szaf i kontenerów są grubość 25 mm.  Szafy i biurka wyposażone są w stopki do regulacji wysokości. Plecy szaf z płyty melaminowej tak jak korpusy i półki.  Drzwi posiadają zawiasy puszkowe o kącie otwarcia 110 stopni na życzenie możemy zastosować inne.  Drzwi szaf są zamykane zamkami baskwilowymi, kontenery z szufladami na prowadnicach rolkowych są zamykane zamkami centralnymi. Cokoły są o wysokości 10 cm .Kolorystyka mebli do wyboru. Meble mogą być dostarczane w całości lub w paczkach na życzenie klienta.
Rycina techniczna systemu TOPLINE pdf
System mebli biurowych Manager
Rycina techniczna systemu MANAGER pdf


W naszej ofercie znajdą państwo także całą gamę krzeseł i foteli.
biurkobiurkobiurkobiurkobiurkobiurko